BİZDEN HABERLER

Hatay'dan Zeytin Fidanı Satın Al


Ege’nin incisi olan zeytin kahvaltılarımızın da incisidir. Sadece kahvaltılarımızın olmamakla birlikte bir çok alanda işlenerek kullanmakta ve yiyeceklerimizi zenginleştirmektedir. Ülkece en önemli olan şey üretimimizi her zaman gerçekleştirerek topluma faydalı olabilmek ve ihtiyacımız olan yiyecekleri yurt dışından ithal etmemektir. Yurdumuzda tarımda en çok verimli olarak kullanılan ve toprakların da verimliliğinin fazla olduğu yiyecek zeytindir. Zeytinin bakımı da elbette ki diğer sebze ve meyveler gibi özen istemektedir. sizler de kolaylıkla satın alıp kendi zeytin ağacınızı edinebilirsiniz. Aynı zamanda bu iş için çalışıyor ve büyük zeytin bahçeleriniz varsa her sene yeni bir fidan satın alarak hasata devam edebilir toprağınızı genişletebilirsiniz.
 
Zeytin Nerelerde Kullanılır ?
Günümüzde en çok kahvaltı sofralarını süsleyen zeytin hem siyahı hem yeşili ile hem pizzalarda hem salamuralarda özellikle de insan sağlığı için son derece yararlı olan yemeklerimize kullandığımız zeytin yağında,  ve yemek istediğiniz daha nice yemeklerde kullanabilirsiniz. Hem bahçelerinizin güzel görünümü hem de bereketli olan yiyeceğimiz için bizden bir zeytin ağacı satıl al ve kendine de doğaya da katkıda bulun. Alacağınız zeytin fidanı ile onu büyütmeniz ve bakımını sağlamanız son derece kolay olacak. Firmamızdan istediğiniz kadar sipariş verebilir ve memnuniyetimizden faydalanabilirsiniz. Kazanacağınız bir fidan aynı zamanda ülkeniz, topraklarınız, soluduğunuz hava ve yemek yediğiniz sofralara kadar önem arz etmektedir.

Diğer Haberler

Zeytin Fidanı Bakımı

Dikimden önce ve sonra olmak üzere ikiye ayrılır.

Zeytin Fidanı Dikimi

Toprak dikimden önceki sonbaharda derince işlenmelidir.

Saksıda Limon Yetiştiriciliği

Siz de evinizde, balkonunuzda veya terasınızda limon yetiştirmek istiyorsanız bu yazımızda saksıda limon yetiştiriciliği hakkında püf noktalar bulabilirsiniz.

Antakya Narenciye Fidanı

Narenciye tarımı yapısı gereği ile tropik iklimlerde yetişmektedir.

Hatay Fidancılık

Meyvecilik ülkemizin önemli meslek gruplarındandır.

Hatay Narenciye Fidanı

Narenciyenin ana vatanı Çin, Güneydoğu Asya ve Hindistan’dır.

Antakya Zeytin Fidanı

Antakya zeytin fidanı, bünyesinde farklı özellikler gösteren zeytin fidanlarını bulunduran ve farklı sertifikalara sahip fidanların toplu ve perakende satışını gerçekleştiren bir işletmedir.

Hatay Zeytin Fidanı

Trilye, kara, kıvırcık, kaplık isimleriyle de bilinen gemlik zeytin çeşidinin ana vatanı, Anadoludur.

Kamkat Çeşidi ve Özellikleri

Diğer kamkat çeşitlerine göre meyve çapı daha fazla olup erken meyveye yatmaktadır. Verimli bir çeşit yuvarlak kabuk tatlı ama çekirdeklidir.

Limonun Faydaları

Limon, C vitamini yönünden yüksek olan, sarı renkli, dışı asitli bir kabukla kaplı, içisi ekşi ve sulu dilimler halinde oval bir yapıya sahip bitkinin meyvesidir.

Ürünlerimize göz atın..

Tümünü Görüntüle