KURUMSAL

Defne Rüya Fidancılık - Kurumsal

Hatay'ın Samandağ ilçesi Fidanlı köyünde meyve fidanı üretimine başlayan firmamız, farklı iklim isteklerine uygun, verimi yüksek bodur, yarı bodur ve klasik anaçlar üzerine aşılı Mandalina Fidanı, Nar Fidanı, Portakal Fidanı, Zeytin Fidanı, Badem Fidanı, limon Fidanı, Süs Fidanı çeşitlerini sertifikalı ve tamamen siz üreticilerin memnuniyetine dayalı üretimine devam etmektedir.
 
Meyve üreticilerine en iyi ürünü sunabilmek için geçmişten gelen tecrübemizi ve gelişen teknolojiyi kullanıyoruz. Bununla birlikte fidan çeşitlerimizi artıracak şekilde hareket ederek meyve üreticilerinin iklimine en uygun fidan çeşidini bulmalarına daha iyi yardımcı oluyoruz. Hem yurt dışından ithal ettiğimiz anaçlardan hem de kendi üretimimiz anaçlardan en iyilerini seçerek siz meyve üreticilerine ulaştırıyoruz.
 
Bir çok meyve çeşidinin ana vatanı olan Türkiye’de fidan üreticisi olarak yurtiçi ve yurtdışı fidan pazarlarında yüksek pay sahibi olmayı hedefliyoruz.
 

Misyon

 
Defne Rüya Fidancılık olarak bu sektördeki misyonumuz  üreticilerin  sertifikalı,ismine doğru ve sağlıklı fidana ulaşabilmesi için var gücümüzle çalışmak. Üreticinin, çiftçinin bize ihtiyacı olduğu her an teknik ekibimizle ve tecrübemizle onların yanında olmak. Bilgi paylaşımı ve tecrübe aktarımı yapmak.Yatırım yapan işletmeci yada çiftçinin yaptığı işten hem zevk almasını hemde para kazanması bu sayedede ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.  
 

Vizyon

 
 Ülkemizin meyve fidanı üretimi konusunda olan eksiklerini biliyoruz ve yatırımlarımızı ona göre tekrar güncelliyoruz. Defne Rüya Fidancılık olarak dünya standartlarında üretim tekniğini güncelleyerek hem uluslararası fidan sektöründe yer almak ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek en büyük gayemizdir.