ÜRÜNLERİMİZ

Greyfurt Fidanı


Hatay'da Defne Rüya Fidancılık olarak kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Piyasada bulunan ürünlerden daha uygun fiyatlar üzerinden satışını yaptığımız meyve fidanlarımız yüksek kalitelidir. Ürünlerimiz farklı çeşit ve boyutlarda müşterilerimizin hizmetindedir.
 
Greyfurt Çeşitleri
Vitamin bakımından zengin olan greyfurt meyvesinin sitemizde  Star Ruby ve Rio Red olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır.Çeşitlerin tadları ve görünüşünde bazı farklar vardır. Star Ruby greyfurt fidanı kabuğu bakımından çok ince, pürüzü olmayan ve kırmızımsı bir renktedir. Yuvarlak ve hafif basık bir meyvesi bulunan fidan Amerika Birleşik Devletleri kökenli bir turunçgildir. Portakal, greyfurt, mandalina ve limon için ortak ad olarak kullanılan turunçgillerin en bilinen özellikleri yaprak dökmemesidir. Bir diğer çeşit olan Rio Red greyfurt fidanı ise özellik bakımından koyu kırmızı bir renktedir. Pürüzsüz bir yapıda olan meyvenin menşei diğerinde olduğu gibi ABD’dir. Hafif uzun ve yuvarlak bir yapıya sahiptir. 

Diğer Ürünlerimiz

Kumkuat Fidanı

C vitamini bakımından zengin olan Kumkuat, kabuğu ile beraber yenildiğinde gribal enfeksiyonları önlemede önemli rol oynamaktadır.

Ağaç Kavunu

Ağaç kavunu, “turunçgillerin Türkiye’de pek etkisi olmamış bir üyesi, kendi yok, adı var”!

Portakal Fidanı

Turunç günümüze kadar Akdeniz Havzasında ve gerekse diğer turunçgiller üreticisi ülkelerde portakal, mandarin, limon ve altıntoplar için en çok kullanılan anaç olmuştur.

Limon Fidanı

En fazla C vitamini bulunduran meyvelerden biri olan limon, sofraları süslemekle kalmayıp grip hastalığının da baş düşmanıdır.

Gemlik Zeytin Fidanı

Marmara bölgesinin önemli zeytin çeşitlerindendir.

Nar (Hicaz) Fidanı

Meyve boyu ve ağırlığı çok büyüktür.

Ürünlerimize göz atın..

Tümünü Görüntüle